Alsancak Rent a Car Hakkımızda

Hakkımızda

Alsancak Rent A Car,  2023 yılında kurulmuş bir Umut Oto Kiralama firmasıdır.

Alsancak Rent A Car olarak müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Müşterimizin kurumsal ve bireysel oto kiralama ihtiyaçlarını, hızlı, güvenli ve ekonomik en iyi en temiz karşılamayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman kadrosuyla yıllardır araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir.

Alsancak Rent A Car  güler yüz ve güven ilkelerinden taviz vermeden, en uygun koşullarda oto kiralama servis hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Alsancak Rent A Car açıldığı yıldan beri Hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalabalık prosedürlerden uzak, araç kiralamanın rahatlığını yaşatarak, müşterilerimize ayrıcalıklı ve prestijli bir hizmet vermektir.

Alsancak Rent A Car, İzmir Alsancak kiralama firması olarak müşterilerine hizmet sunmanın sorumluluğunu ve hizmetin mükemmel olması gerektiğinin bilincindeyiz. Sektörde “önce müşteri memnuniyeti” sloganıyla yola çıkan Alsancak Rent A Car, genç araç filosu ve güler yüzü ile siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik hizmet alması için çaba göstermektedir.

Bütün araç kiralayan firmaların istediği güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik hizmet kalitesini belirleyen unsurları ve daha fazlasını Alsancak Rent A Car’da bulacaksınız.

Sizi bekliyoruz…